26.ANKARA YAPI FUARINI VERİMLİ BİR ŞEKİLDE BİTİRDİK...

24 - 27 Ekim 2013 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odasında gerçekleşen,bölgenin en büyük fuarlarından olan 26. Ankara Yapı Fuarını başarılı bir şekilde bitirdik ve oldukça fazla sayıdaki ziyaretçilerimizden memnun kaldık.

Özellikle, Türkiye distribütörü olduğumuz endüstri ve yapı sektöründe enerji ve ısı verimliliği sağlayan yeni nesil, sıvı seramik yalıtım kaplaması olan ISOLLAT ve AEROLLAT ürünlerine gösterilen yoğun ilgiyi görmek ve bayilik talepleri almak bizleri mutlu etmiştir.

İşletme ve Teknik Müdürler, İnşaat sektör Mensupları, Kamu Yöneticileri, Enerji Yatırımcıları, Mühendisler, Müteahhitler,Akademisyenler, Öğrenciler, Enerji ve Isı Verimliliği Sektör Mensupları ve diğer ziyaretçilerimizin standımızı ziyaret etmesi, fuarımız programımızın yoğun ve faydalı geçmesini sağlamıştır.

Endüstri(Sanayi) ve yapı sektöründe enerji ve ısı verimliliği alanında -60ºC /+1200ºC çalışma aralığında mühendislik çözümleri sunan firmamız, distribütörü olduğumuz yeni nesil yalıtım ürünü olan sıvı seramik yalıtım kaplaması ISOLLAT ve sıvı aerojel yalıtım kaplaması AEROLLAT ürünlerinin tanıtım, test ve uygulama detaylarını sizlerle paylaşmıştır.

Noterson olarak 2014 yılında gerçekleşecek İstanbul, Ankara ve İzmir yapı fuarlarında ziyaretçilerimizle ve bayilerimizle yeniden görüşmeyi umuyoruz....
Okunma: 1051     Tarih: 28.10.2013 10:04