​Müstakil Evlerin Isı Yalıtımı

ZAMBAK VADİSİ EVİ
Enerji tasarrufu sorunu yaşayan apartman sakinlerinin aksine, merkezi ısıtmanın olmadığı küçük ve yazlık ev sahipleri de enerji tüketimini (odun, gaz, elektrik, vb.) en aza indirme ile yakından ilgililer. Isı yalıtım malzemeleri, bu sorunu çözmek için tasarlanmıştır.

Asansörsüz ve alçak binalar için çok sayıda farklı yalıtım malzemeleri olmasına rağmen, ev sahiplerinin rahat yaşam koşulları sağlaması ne yazık ki her zaman böyle değildir.

Küçük ve yazlık evler genellikle inşaat projesi olmadan inşa edildiği için ev sahipleri belli bir süre sonra birçok sorunla karşılaşır. 

En yaygın sorunlardan biri, duvarlarda donma olayının görünmesine, tahrip olmuş cephelere ve yaşam alanında yoğuşmaya yol açan düşük kaliteli ısı yalıtım kurulumudur.

Bu sorunları ortadan kaldırmada, Isollat sıvı seramik ısı yalıtım kaplaması kullanmak iyi bir çözümdür. Bu malzeme, yalnızca küçük ve yazlık evleri ısıtmak için termal enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltmakla kalmaz aynı zamanda "donma" olayını ortadan kaldırmaktadır. Sıvı yalıtım hem iç hem de dış cepheye uygulanabilmektedir. Sıcaklık farkını eşitler ve yoğuşma nedenini ortadan kaldırır.

Sıradan ısı yalıtımları ile kıyaslandığında Isollat yalıtım, uygulama süresini önemli ölçüde azaltır ve malzemenin yalıtılmış yüzeye sıkı bir şekilde yerleşmesini sağlar. Isollat, renklendirilebilir ve cepheler için son kat görevi görür. Aynı zamanda cepheleri, ultraviyole ışınlarının etkilerinden korur.

Isollat ısı yalıtım malzemesinin başlıca avantajları şunlardır:

  • "Soğuk ısı köprü" ve cephenin bölüm bölüm tahrip olması gibi duvar üzerinde yer alan boşluk ve çatlakların güvenli bir şekilde izole edilmesini sağlar;
  • Fırça, spatula ya da yüksek basınçlı boyama malzemeleri ile kolay uygulama imkanı sağlar;
  • Duvar üzerinde meydana gelebilecek donma riskini önler;
  • 30 yıldan daha fazla süre dayanır;
  • Küf ve yoğuşma görümünü ortadan kaldırır;
  • Çevre dostudur;
  • Yüksek buhar geçirgenliğine sahiptir;
  • Cephe yüzeylerini, ultraviyole ışınlarından korur;
  • Diğer yalıtım malzemeleriyle (mineral yün, polistiren ve diğerleri) birlikte kullanılabilir. Isollat yalıtım, duvar malzemelerine süper uyum sağlar ve levhalar arasındaki derzleri kapatır.

CENNET VİLLALARIATACIK EVİ rusya villa tekeli villası  
  
   
Kullanılan Ürünler  
isollat01 kova

ISOLLAT-01 ile Ilgili Diğer Tüm Videoları Web Sitemizde Anasayfadaki Videolar Bölümünden İzleyebilirsiniz!

 
fdshsfdfsdhfdshfdshfdsh