Termal Boya Fiyatları

Termal Boya Fiyatları

Termal Boya Fiyatları


Sıvı ısı yalıtım kaplama fiyatları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Düşük ısı iletkenliğine sahip, yüksek performanslı, soğurganlık, ısı iletim katsayısı, buhar geçirgenliği, vakumlu mikro kürecikler gibi özelliklere sahip olan bu boyaların fiyatları firmalara göre değişiklik gösteriyor. Bu boyaların genel olarak ısı yalıtımı amacı ile kullanıldığı bilinse de aslında soğutma sistem masraflarından da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Özellikle iç cephe duvar boyası olarak ifade edildiğinde radyan ısıyı içeriye geri yansıtmaktadır. Dış cephe üzerinde kullanılması durumunda da yaz aylarında  yine  sıcak radyan ısı dışarı geri yansıtmaktadır. Üstün özellikleri ile bu boyalar firmamızda uygun fiyatlarla satılmaktadır. Tasarruf sağlamanıza yardımcı olacak olan boyalar sayesinde işçilik masraflarından da kurtulacaksınız ve yalıtım külfetli bir hal almaktan çıkacak.

Termal Boya Fiyatlarında Etkili Olan Faktörler

Radyan ısı geçirmeme özelliğine sahip olan bu boyalar aynı zamanda %40'a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olacaktır. Sıvı ısı yalıtım kaplama fiyatları üzerinde belirleyici olan pek çok faktör vardır. Firmanın fiyatlandırma politikası fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olurken yüksek fiyata temin edilecek olan boyalar kaliteli manasına gelmemelidir. Önemli olan fiyat değil performanstır. Firmamızca sizlere sunulan bu boyalar uygun fiyatlı olmakla birlikte işçilik maliyetlerinden de tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda duvarda nem ve küf oluşumunu engelleyen yapısının yanında ses ve su yalıtım özelliğine sahip olması da sıvı ısı yalıtım kaplama malzemelerinin en önemli özelliklerindedir.

Termal Boya Fiyatları

Sıvı ısı yalıtım kaplama fiyatları noktasında siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız. Kir tutmayan ve kolayca temizlenen boyalarımız yanmazlık özelliğine sahiptir. Herhangi bir yangın durumunda da ayrıca güvenliğinizi sağlıyor. Boyaların renk tüpleri ile renklendirilmesi de en önemli avantajlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yine boyaların litreleri fiyatlar üzerinde etkili oluyor. İç ve dış cephe yalıtım malzemeleri içinde en uygun fiyatları sunan sıvı ısı yalıtım kaplama malzemeleri enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda verimlilik sağladığından dolayı çevre dostu boyalardır. Sitemiz üzerinden ürün incelemesi yaparak hemen sipariş verebilir ve sizler de tasarruf sağlayabilirsiniz..
Okunma: 1644     Tarih: 09.06.2020