Yeni Nesil Seramik Isı Yalıtım Kaplaması

Yeni Nesil Seramik Isı Yalıtım Kaplaması

Yeni Nesil Seramik Isı Yalıtım Kaplaması

Firmamız tarafından üretilen ve devrim niteliğinde olan seramik ısı yalıtımı uzay programları amacı ile geliştirilmiştir. Pek çok özelliği bulunan sıvı ısı yalıtım kaplaması yine pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. Konut inşaatlarında rahatlıkla kullanılabilen bu madde ev sahiplerinin konforunu sağlarken aynı zamanda yüksek oranlarda enerji tasarrufu elde etmelerine de yardımcı olacaktır.

Konut inşaatlarının yanı sıra bu yapılar ticari binalar ve fabrikalarda da kullanılmaktadır. Özellikle iklimlendirme, ısıtma ve izolasyon noktasında işletme maliyetlerinden tasarruf elde edilmesine yardımcı olunurken radyasyon ve yoğuşma özellikleri bakımlarını da azaltmaktadır. Sarnıç, tank, endüstriyel boru hatta ve daha fazla endüstriyel ekipman için kullanılabilen sıvı ısı yalıtım kaplaması yüksek sıcaklıklara uygulanabilmesi ve üretimin durdurulmasına gerek kalmaması noktasında ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Geleneksel izolasyon malzemelerinden çok farklı olan sıvı ısı yalıtım kaplaması; Rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pek çok yalıtım maddesine alternatif oluşturacak bu sıvı ısı yalıtım kaplaması oldukça yüksek kalitelidir. Enerji fiyatlarının yüksek olması mekanik yalıtım ürünleri pazarının gelişmesi bu ürünlerin üretimini zorunlu kılmıştır. Enerji tasarrufu aynı zamanda verimlilik ve sürdürülebilirlik açısından ciddi manada önem taşımaktadır. Tesis sahipleri özellikle işletme maliyetlerini azaltmak için bu tür uygulamalara yönelmiştir.

Isı yalıtım kaplamalarına büyük bir ilgi gösterilmesinin sebebi ise maliyet verimliliği noktasında yarar sağlamasıdır. Yüzey boyunca sıcaklık farkları üreten bu kaplamalar farklı kalınlıklarda olup koruyucu bir yüzey oluşmasına da sebep olmaktadır. Termal yalıtım kaplaması olarak da adlandırılan bu maddeleri sayfamız üzerinden sipariş edebilirsiniz.
 
Okunma: 2811     Tarih: 11.04.2020