ISOLLAT EFFECTIVE --Yüksek Sıcaklık Sıvı Isı Yalıtım Uygulaması (

ISOLLAT EFFECTIVE --Yüksek Sıcaklık Sıvı Isı Yalıtım Uygulaması (Endüstriyel tesislerde yüksek sıcaklıkta çalışan ekipmanların( boru, vana, fırın ve diğer) yalıtımı için geliştirilmiş uygulama metodudur. ISOLLAT-02 ve  ISOLLAT-04 sıvı ısı yalıtım kaplaması ile  iğnelenmiş camelyaf ve cam filenin katmanlar halinde uygulanmasından oluşan kompozit yapıdaki ısı yalıtım uygulamasıdır. 

Isollat sıvı ısı yalıtım uygulamalarında -60ºС / +120ºС aralığındaki uygulamalarda sadece ISOLLAT-02 sıvı kaplama kullanılarak ısı yalıtım sağlanır.Sektörel olarak işletmenin yalıtıma ayrılan  bütçesi uygunsa +150ºС'ye kadar sadece sıvı kaplama ile 5mm'e kalınlığa kadar  boyanarak ısı yalıtım sağlanabilir.

+120ºС / +1200ºС derece aralığındaki yüksek dereceli ısı yalıtım projelerinde  ISOLLAT-EFFECTIVE uygulaması yapılır. Bu uygulama metodunda isollat sıvı kaplama arasındaki katmanlar camelyaf ile birbirinden uzaklaştırılarak her katmanda ısının yansıtmasından aynı performans hedeflenir. +120ºС üzerindeki sıcaklıklarda her 50ºС'de bir sıvı ısı yalıtım kaplaması ve camelyafından oluşan katmanlar tekrarlanarak optimum düzeyde ısı yalıtım performansı sağlanır. Klasik ürünlere 5 k-7 kat daha ince kalınlıkta yalıtım sonuçlandırılır.

Endüstriyel ekipmanların yüksek ısı yalıtımı için geliştirilmiş sıvı ısı yalıtım uygulama metodudur.

Sürekli Çalışma Sıcaklık Aralığı: -60ºС / +1200ºС

 
pdf indir logosu
KULLANIM ALANLARI
  
 SARFİYAT VE ÖNERİLER  
ÜRÜN BELGELERİ
 
 
    ISOLLAT  ile Ilgili Diğer Tüm Belgeleri ve Sertifikaları Web Sitemizdeki  Dökümanlar Bölümünden Tedarik Edebilirsiniz!

 
ÜRÜN VİDEOLARI